Mgr.art.Edmund Garbár,DiS.art.

Momentalne študujem v Ružomberku.

Učil som na Konzervatóriume hru na husliach,viole ,hru z listu ,komornu hru,interpretačný seminár,dejiny a literatúru,dejiny hudby, hudobnú teoriu ,didaktiku  a metodiku ...atd.

 

(mam štyri diplomy DiS.art./Bc./Mgr.art. aj diplom z Prahy.)

( mam udelene aj Pochvalné Uznanie od školy sv. Cyrila a Metoda - ako dieta často som hraval na husliach po kostoloch - omšach. )

 

Po skončeni -9 rokov zakladnej školy sv. Cyrila a Metoda mi udelili Pochvalné Uznanie čo som hraval na husliach na omšach a kostoloch ako dieťa. 

 

 

ZUS -Absolvoval som hru na husliach 7 rokov  s vyznamenaním a odohratim koncertu v Dome Umenia .

 

Konzervatórium Košice - profesori mi dovolili študovať na škole dve hudobné nástroje- hru na viole aj hru na husliach. Spravil som si Maturitu aj Absolutórium DiS.art. Pedagogické minimum.

 

 

Konzervatórium Košice -v 4 ročniku Maturita a v 6 ročniku Absolutórium DiS.art. Pedagogické minimum.

Absolutórium na Konzervatóriu nahrádza pedagogické minimum.

 

v 6 ročníku  Absolutórium DiS.art. Pedagogické minimum.

hlavný odbor hra na viole a husliach,hra v orchestri,základy dirigovania,anglický jazyk,psychológia,pedagogika -pedagogicka príprava 1rok praxe na ZUS , estetika,telesná výchova.

 

 

 

Vysoká škola Akademia Umenia -Bakalársky titul Bc.

 

Vysoká škola Akademia Umenia - Magisterský titul Mgr.art.

 

 

 

Vysoká škola - moje diplomy.

 

 

PRAHA štatnice - Diplom  z Dejin a Romskeho jazyka

 

 

 

Doučujem hru na husliach a viole (Klasická hudba, Jazz, Funk, Soul,Latino, Pop,World music,Rnb,Dubstep, Rock,Orient music , Folklór ...atď. ) popripade aj hudobnú teóriu 

na hodinu berem 20 eur prosím volajte iba Košice a okolie ďakujem. 

Momentalne už nedoučujem !!!

 

Hrajem na husliach,viole a violončele. ( Kontrabas iba zaklady ). 

 

Hrajem tiež troška na Piane,Klavesoch -Keyboard,Basgitaru  a Gitaru to som samouk. Bicie iba zaklady chodil som rok na Bicie. 

 

 Spev 5 rokov som spieval v zbore vramci vysokej školi - zbor dirigoval 4 roky a viedol doc.Paedr.Mgr.art.Vojtech Didi a posledný  rok piatý viedol zbor doc.Mgr.art. Štefan Sedlický.

 

V orchestri som hral husle 7 rokov pod vedenim Dagmar Šoltisovej ktorá dirigovala orchester.

 

Na vysokej škole som hral v orchestri na viole 4  roky - 1 rok viedol orchester dirigent Mgr.art. Marian Vách potom dalšie tri roky 

dirigent doc. Pavol Tužinský. ( doprevadzali sme Dalibora Karvaya ,spravili celú Figarovú svadbu od Mozarta ...).

 

Komorná hra - 2 roky na vysokej škole som mal Komornú hru - 1 rok pod vedenim Mgr. Jana Grenera a 1 rok pod vedenim

Mgr.art. Barbory Comendant.

 

Hra z listu - som chodil 2 roky k profesorovi Šarišskemu ešte počas štúdia na Konzervatóriume.

 

Piano mal tri roky - na Konzervatóriume som mal 2 roky povinný klavír zaklady u prof. Moniky Kyjovskej a na vysokej škole iba 1 rok  tiež zaklady u prof. Dankovej.

 

Dirigovanie - vramci školy som mal 1 rok zaklady dirigovania u profesora PaedDr.  Jana Drietomského.

 

Pedagogicka prax 1 rok -vramci školi som učil deti v Košiciach v meste na ZUS Hemerkovej deti husle - 

pod vedením Mgr. Lucie Lovašovej, Mgr. art. Milana Kyjovského ( vedúci sláčikových nástrojov na Konzervatóriume ) a 

Mgr.art. Štefana Demetera. 

 

 

Popritom komponujem vlastnu hudbu a robim aranžma na rozne hudobné žanre - cez  PC Hudobné Programi.

 

Doučujem súkromne Husle a Violu  - len to čoby vás naučili na základnej umeleckej škole ,alebo to čo potrebujete - aby ste sa dostali na Konzervatórium 

alebo Vysokú školu ... ( Popripade že chcete nejaku skladbu čije to klasika, folklór, jazz, funk , soul, pop, rock, moderné... atď. Hneď vam to znotujem -napišem jednoduchu improvízaciu ). Veci od Starého Lakatoša a Paganiniho a iných neučim -ani svoje vlastne veci nedoučujem zbytočne posielavate sms na sms neodpisujem iba volať... 

Doučujem každého na veku nezaleži !!! Momentalne už nedoučujem !!!

 

Prvá hodina zdarma (informatívna)
Cena : 1x týždenne 20 Eur/60 min
 2x týždenne po 18 Eur/60 min toje spolu 36 eur - ušetrite 4 eur .

 

Živá hudba na všetky priležitosti : svadby,recepcie,plesy,bankety,oslavy,krstiny,jubilea,silvestre, atď... Prosim volajte minimalne tyžden až dva tyždne dopredu ďakujem . 

 

Trocha sa venujem aj hudobným programom ako je ( Music Home Studio Softwer ,Garritan World Instruments Software, GARRITAN ARIA Player,WavePad Sound Editor,  intelliScore Ensemble, Audacity,Sibelius 6, Sibelius 7, Finale 2011, Finale 2012,Finale 2014 The World Standard for Music Software Notation, FL Studio 11, Maxic Music Maker 2013-2014 - 2015,World Music Studio Programs 2015...atď.) - tvorba podkladov a aranžma - rôzne hudobné žánre..., improvizácie,kadencie, vlastné skladbičky ,capriccia.

 

I m Mgr.art.Edmund Garbár,DiS.art. (I have three diploms: DiS.art. / Bc. / Mgr.art.) 

(I have also acquired laudatory recognition from the school of St. Cyril and Methodius - As a child I often used to play the violin to church.)

 

I m  violin and viola tutor (classical music, jazz, pop, rock, folk etc.) optionally and music theory for 10 euros an hour we take please call only Košice surroundings and thank you.

Live music for all occasions-weddings, receptions, balls, banquets, parties,christening,jubilee,New Year,  etc. ....... Please call at least a week to two weeks in advance thank you.

 

I have been a bit of a music program like ( Music Home Studio Softwer,Garritan World Instruments Software,GARRITAN ARIA Player, WavePad Sound Editor,

intelliScoreEnsemble, Audacity,Sibelius 6, Sibelius 7, Finale 2011, Finale 2012,Finale 2015 -The World Standard for Music Software Notation,FL Studio 11, Maxic Music Maker 2013-2014- 2015,World Music Studio Programs 2015...etc. ) - production of documents and arranging different musical  genres ...,improvisation,cadence, own songs,capriccios.